3.11.2017 / Gösterim Sayısı : 224

Kalite Yönetim Sistemi Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

#KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ

İl Müdürlüğümüz Sosyal Tesisler Toplantı Salonunda 02.11.2017 Perşembe Günü Kalite Yönetim Sistemi Bilgilendirme Toplantısı düzenlenmiştir.

 Kalite Yönetim Sistemi toplantısına İl Müdürümüz Hacı Dursun YILDIZ,  İl Müdür Yardımcısı Mustafa DEMİRBAŞ, İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Turgut ATALAY ile Şube Müdürlerimiz ve konu sorumlusu personeller katılmıştır.

Toplantıda İl Müdürümüz YILDIZ şunları söyledi;

" Kalite Yönetim Sisteminin gerek Bakanlığımıza, gerekse İl Müdürlüklerine İş akışı ve Planlama açısından bir standart ve kalite getireceğine inanıyorum. Önemli olan bu süreçte belgeyi almak değil, belgenin içini doldurabilmek, çiftçimize, kamuya ve özel sektöre daha hızlı ve kaliteli hizmet vermektir. Burada hizmet alan kadar hizmet verenlerin de memnuniyet ve motivasyonu önemelidir. Bu süreci de başarılı bir şekilde tamamlayacağımıza inanıyor sizlere güveniyorum"  dedi.  

Toplantıda özellikle Kalite Yönetim Sisteminin uyguladığı modeller ve risk esasları değerlendirilmiş ve örnek proses çalışması yapılmış olup,  Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarına hızlı ve emin adımlarla devam edileceği belirtilmiştir.


''