T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

İl Müdürlüğü Personeli Veda Yemeğinde Buluştu

Yayın Tarihi : 16.1.2018

İl Müdürlüğümüzde görev yapan Avukat Hicran ÇETİNKAYA' nın Konya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne tayini çıkması münasebetiyle İmren Izgara-Restaurantta veda yemeği düzenlendi.

 İl Müdürümüz Hacı Dursun YILDIZ, İl Müdür Yardımcısı Erkal GEDİKLİ ile Şube Müdürlerinin yanı sıra İl Müdürlüğümüz personeli ve ailelerinin katılımıyla gerçekleşen yemekte keyifli ve duygu dolu anlar yaşandı.

İl Müdürümüz YILDIZ yaptıkları konuşmada;

" Arkadaşımızla yıllardır aynı çatı altında görev yapmaktan memnunuz, görevi süresince güzel ve başarılı işler ortaya çıkarmış bir personelimizdi. Yalnız işleriyle değil sosyal yönüyle de aktif olan bu arkadaşımızla çalışmak güzeldi. Bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür eder ve yeni görev yerinde başarılar dilerim." dedi.

Avukat Hicran ÇETİNKAYA ise İl Müdürlüğü ailesinde görev yapmaktan mutlu olduğunu, burada geçirdikleri günleri, buradaki birlik ve beraberliği hiç unutmayacağını söyleyerek başta bu huzurlu çalışma ortamını bana hazırlayan İl Müdürümüz Hacı Dursun YILIDZ'a ve bu geceyi düzenledikleri için çalışma arkadaşlarına çok teşekkür etti.

 

 İl Müdürümüz YILDIZ'ın, Avukat Hicran ÇETİNKAYA' ya hediyesini takdim etmesinin adından veda yemeği sona erdi.