T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

İl Müdürümüz YILDIZ’ dan Yeni Atanan Şube Müdürlerine Ziyaret

Yayın Tarihi : 6.2.2018

İl Müdürümüz Hacı Dursun YILDIZ ile İl Müdür Yardımcımız Mustafa DEMİRBAŞ, Gıda ve Yem Şube Müdür Vekili olarak Valilik oluru ile görevlendirilen Ziraat Mühendisi Eyüp GÜLTEKİN ile Bakanlığımızca yeni kurulan Çayır Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdür Vekili olarak görevlendirilen Ziraat Mühendisi Levent BURGU' ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yapılan ziyarete İl Müdürümüz YILDIZ, şube müdür vekillerine yeni görevlerinde başarılar dilerken, şube personeli ile de yaptığı toplantıda şunları söyledi;

 "Tarım ailesi olarak tüm fertlerin üzerine düşen görev ve sorumluluğu karşılıklı sevgi, saygı, anlayış ve hiyerarşi içerisinde kanun ve yönetmeliklere uygun çiftçimizin çıkarları doğrultusunda yerine getirmeliyiz. Bu konuda sizlere güveniyor, o alt yapıyı, azmi, samimiyeti, vatan ve millet sevgisini sizlerde görüyorum" dedi.

Şube Müdürleri, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek İl Müdürümüz YILDIZ ve İl Müdür Yardımcımız DEMİRBAŞ' a ziyaretlerinden ve desteklerinden ötürü teşekkür ettiler.